THE 2-MINUTE RULE FOR تازه های روز

The 2-Minute Rule for تازه های روز

The 2-Minute Rule for تازه های روز

Blog Article

پس ایران کو؟ مگه میشه نام کشور ما در این لیست با عنوان “کشوری با لیستی از لذیدترین غذاهای دنیا” نباشه .

نوشته شده توسط مجتبی آستانه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ طرح صیانت

در بخش دیگری از گزارش کمیسیون بهداشت و درمان گفته شد به رغم الزامات اجرایی طرح «دارویار»، سازمان برنامه و بودجه مابه التفاوت نرخ ارز ترجیحی (٤٢٠٠ تومانی) با نرخ سامانه نیما در دو سال گذشته به مبلغ ۸۴ هزار میلیارد تومان را به بانک مرکزی پرداخت نکرده و این امر منجر به افزایش بدهی دولت به بانک مرکزی شده است.

یک لیست از خوشمزه‌ترین غذاها و چاشنی‌های کره‌ای شامل موارد زیر هستند:

صدرالحسینی: رژیم صهیونیستی گسترش جنگ را به نفع حیاتش می‌داند

غذاهای اوکراینی معمولا چرب و بسیار خوشمزه هستند. انواع شیرینی، سوپ، غذاهای گوشتی و ترکیبی از طعم‌های مختلف. مشهورترین غذای اوکراینی‌ها یک سوپ سوخاری مشهور با اصالت روسی است که اندکی متفاوت با آن پخته می‌شود.

بیشتر بخوانید: ۱۱ طرز تهیه خوشمزه ترین و معروف ترین غذاهای هندی گیاهی و گوشتی

شرکت شورون در دادخواست خود می‌گوید در منطقه بی‌طرف میان عربستان و کویت فعالیت تولید نفت دارد و محموله نفت‌کش «ادونتِج سوئیت» نیز در آب‌های بین‌المللی توسط جمهوری اسلامی توقیف شده است.

سولاکی را با انواع گوشت قرمز و سفید آماده و با سالاد و نان پیتا میل می‌کنند.

نیروی هوایی اسرائیل چندین نقطه در جنوب لبنان را بمباران کرد و حزب‌الله لبنان گفت با پهپادهای حامل مواد منفجره و موشک‌های قوی به اهدافی در خاک اسرائیل حمله کرده است.

سفیر جدید جمهوری خلق چین در آستانه عزیمت به ایران با سفیر کشورمان در پکن دیدار و گفت‌وگو کرد. ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۵۴

توماج صالحی در جریان اعتراضات گسترده سال ۱۴۰۱ که با مرگ مهسا ژینا امینی در بازداشت گشت ارشاد آغاز شد حضور جدی داشت و از تمام معترضان و بازداشتی‌ها وب سایت اصلی و فعالان سیاسی حمایت می‌کرد.

ادعای خبرنگار عراقی: بارزانی در سفر به تهران، تعهداتی داد

این نامه با اشاره به طرح موسوم به « نور» ‌که از اواخر فروردین ماه در ایران برای مقابله با حجاب اختیاری به راه افتاده، تاکید می‌کند که مقامات امنیتی جمهوری اسلامی با اعمال اقدامات خشونت‌آمیز، رعایت حجاب اجباری را تشدید کرده‌اند.

Report this page